Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość

Organizery Planszy

Jedną z popularnych kategorii planszówek są eurogry. Ekonomiczne tytuły zwykle skrywają w swoim pudełku mnóstwo różnorodnych tokenów, znaczników, kości, płytek oraz kart, do których przydaje się organizer. Zdarza się, że podczas rozgrywki w gry planszowe z tej kategorii uczestnicy zabawy mają indywidualne planszetki, z których stopniowo ściągają meple, uaktywniając ukryte pod spodem bonusy.

Mechanika ta jest niezwykle satysfakcjonująca, ale bywa także kłopotliwa. Wystarczy bowiem jeden nierozważny ruch ręką, aby przesunąć leżące przed graczem znaczniki. Istnieje jednak sposób, aby tego uniknąć. Wystarczy sięgnąć po organizery do gier planszowych, które dostępne są na naszej stronie.

Organizery i nakładki na planszetki

Czy kiedykolwiek mieliście okazję wybrać się w najdalsze zakątki wszechświata, realizując Projekt Gaja? A może wcieliliście się w poszukujących wiecznej chwały Wikingów w Blood Rage? W przypadku tych i wielu innych tytułów bardzo ważne jest utrzymanie porządku wśród komponentów w obszarze własnym gracza. Aby móc czerpać maksimum przyjemności z rozgrywki, dobrze jest zadbać o ich bezpieczeństwo.

Można to zrobić poprzez umieszczenie na planszetkach solidnych, wykonanych z pleksi organizerów do gier planszowych. Nakładki te mają specjalne wgłębienia uniemożliwiające przesuwanie się tokenów. Dostępne na naszej stronie produkty z tej kategorii są przeznaczone do konkretnych, znanych i lubianych tytułów np. Great Western Trail i Terra Mystica.

Wysoki komfort rozgrywki dzięki organizerom

Długi set up i utrzymanie porządku w obszarze każdego gracza bywają kłopotliwe zwłaszcza w przypadku dużych, ekonomicznych tytułów. Często też to takie właśnie pozycje pozbawione są nie tylko organizerów, ale nawet wypraski. Zamiast nich w pudełku można zwykle znaleźć jedynie woreczki strunowe i cieńsze lub grubsze planszetki graczy. Nie oznacza to jednak, że sięgając po nie, jesteście skazani na mozolne sortowanie komponentów. Nasze akcesoria i inserty do gier planszowych sprawią, że przygotowanie i sprzątanie po każdej rozgrywce będzie dużo szybsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl