Opcje przeglądania

Inserty do planszówek

Męczy Was nużące przygotowanie do rozgrywki? Chcecie zadbać o porządek w pudełkach Waszych ulubionych planszówek? A może macie dość zastanawiania się, jak upchnąć w nich planszę, instrukcję, wszystkie znaczniki i karty? Sięgnijcie po inserty do gier planszowych dostępne w asortymencie sklepu geekmod.pl i pozbądźcie się raz na zawsze tego typu myśli. Gadżety te zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością pomieścić wszystkie podstawowe komponenty pozycji, do których są przeznaczone.

Szybki i wygodny set up gry

Nawet najbardziej ekscytujący tytuł z gatunku ameritrash lub eurogra, która rozgrzewa do czerwoności szare komórki graczy, mogą łatwo ich do siebie zrazić jeszcze przed rozpoczęciem się rozgrywki. W jaki sposób? Długim, uciążliwym przygotowaniem. Istnieje jednak prosta metoda na to, aby móc cieszyć się w pełni ulubioną grą planszową, nawet jeśli zawiera ona mnóstwo, różnorodnych komponentów.

W tym celu wystarczy sięgnąć po precyzyjnie zaprojektowane inserty. Solidne wypełnienia do samodzielnego złożenia z powodzeniem zastępują oryginalne wypraski. Są one także niebywałą pomocą w set upie tych pozycji, w których opakowaniu nie znajdują się żadne organizery do gier planszowych, tylko woreczki strunowe do przechowywania komponentów. Inserty ułatwiają przygotowanie do rozgrywki i nie tylko. Usprawniają one też porządkowanie m.in. znaczników, kart i planszetek po zakończonej partii.

Czy warto stosować inserty do gier planszowych?

Wiele osób zastanawia się, z czego wynika popularność planszówkowych organizerów. Po co je kupować, skoro w pudełku nowości zwykle znajduje się oryginalna wypraska? Wystarczy sięgnąć po kilka tytułów gier planszowych, aby przekonać się, że fabryczny insert często nie tylko nie pomaga w uporządkowaniu komponentów, ale wręcz je uniemożliwia.

Zbyt mała ilość miejsca na płytki, jego zupełnie niezrozumiały układ lub mnóstwo wolnej przestrzeni, która umożliwia przemieszczanie się np. znaczników, to niestety częste problemy, z którymi muszą zmagać się miłośnicy gier planszowych.

Nie każdy wydawca, projektując insert, bierze też pod uwagę fakt, że niektórzy gracze wkładają karty do koszulek lub umieszczają żetony w organizerach usprawniających rozgrywkę. W efekcie wiele osób pozbywa się wypraski, zastępując ją idealnie dopasowanym, solidnym wypełnieniem.

Bogaty wybór insertów do gier planszowych

Splendor, Brzdęk!, Ark Nova, Woodcraft... Tytuły gier planszowych, do których inserty znajdują się w ofercie, można wymieniać niemalże bez końca. Nowych zaś wciąż przybywa. Nasz zespół składa się wyłącznie z pasjonatów, którzy z przyjemnością śledzą nowości wydawnicze i z zapałem projektują kolejne organizery, zapewniające porządek w pudełkach, ułatwiające set up i znacznie przyspieszające sprzątanie, nawet po rozgrywkach w najbardziej złożone, ekonomiczne tytuły.

Wszystkie produkty stworzone przez pracowników geekmod.pl są dokładnie testowane pod względem funkcjonalności. Dzięki temu wiele z nich zostało wzbogaconych o ciekawe, oryginalne, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązania, takie jak np. czytelny system oznaczeń na poszczególnych elementach wypełnienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl